Tři nájemní domy s restaurací, cukrárnou a obchodem v centru Českého Krumlova

PRODEJNÍ CENA: NA VYŽÁDÁNÍ

Užitná plocha tří původních budov s dvěma čísly popisnými a dvěma vchody je 1 100 m2. Plocha pozemku je 536 m2. Objekt má zrekonstruované fasády, novou střechu a půdní vestavby pro nástavbu.

Byty jsou po rekonstrukci a slouží ke krátkodobým nebo dlouhodobým pronájmům.

V přízemí se nacházejí 4 zajímavé zrekonstruované nebytové prostory, které jsou aktuálně krátkodobě pronajímané jako půvabné obchůdky se suvenýry, restaurace a cukrárna.

Rozsáhlý historický objekt přímo pod krumlovským zámkem při břehu řeky Vltavy má 8 bytových jednotek (od 50 do 130 m2) a 4 nebytové prostory (restaurace, cukrárna, obchod se suvenýry, komerční prostor).

V bytech jsou k dispozici plně zařízené kuchyňky. Byty mají vlastní koupelny.

Venkovní terasa restaurace nabízí působivý výhled na řeku a historické jádro města, které je zařazeno na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Prodej ubytovacího zařízení 1 100 m² - Dlouhá, Český Krumlov - Vnitřní Město - Info o ceně u RK

Představujeme vám zajímavý rozsáhlý historický objekt v centru Českého Krumlova, postavený přímo pod krumlovským zámkem při břehu řeky Vltavy. Nachází se v ulici Dlouhá a vznikl propojením tří původních budov dohromady. Nabízí působivý výhled na řeku a historické jádro města, které je zařazeno na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Celková zastavěná plocha nemovitosti je 536 m2, užitná plocha činí 1100 m2. V současnosti slouží komplex k rezidenčním a obchodním účelům, má dvě čísla popisná a dva samostatné vchody. Pravá část objektu je dvoupodlažní, větší levá část je třípodlažní. Dohromady je zde k dispozici 8 bytových jednotek (od 50 do 130 m2), 6 z nich je po rekonstrukci. 4 byty slouží ke krátkodobému pronajímání. 3 byty apartmánového typu jsou určeny k přenocování turistů a návštěvníků Českého Krumlova. Ti mohou právě zde strávit noc v chráněné kulturní památce, obdivovat vzácné klenby jejích pokojů a trámové stropy, stylový nábytek, dřevěné schodiště či posezení s výhledem na řeku. Objekt má také zrekonstruované fasády, novou střechu a půdní prostory vhodné pro budoucí vestavbu. V přízemí se nacházejí 4 zajímavé zrekonstruované nebytové prostory, které jsou aktuálně krátkodobě pronajímané jako půvabné obchůdky se suvenýry. K nemovitosti náleží pozemek, který lze využít k parkování. Objekt je napojen na elektřinu, plyn, vodovod a kanalizaci a je velmi zajímavou investiční příležitostí do budoucna.

Český Krumlov patří mezi turisticky nejnavštěvovanější česká města, jeho historické centrum si ročně projde přes půl miliónu turistů z celého světa. Krumlovský zámecký areál patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě, křivolaké uličky v okolí jsou plné originálních obchůdků, muzeí, galerií, zkrátka příjemné umělecké atmosféry. Zhruba 20 kilometrů od Krumlova leží České Budějovice, metropole Jihočeského kraje. Za dvacet minut se autem dostaneme k lanovce na rozhlednu a hvězdárnu Kleť. Vodní přehrada Lipno je od Českého Krumlova vzdálená také půlhodiny jízdy. V bezprostředním okolí nemovitosti se nalezneme četné naučné turistické stezky, které nás dovedou ke slavným zříceninám a přírodním pamětihodnostem Blanenského lesa.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST