Dům v Klecanech, Praha - východ

PRODEJNÍ CENA: 14 990 990,- KČ

Rodinný dům o dvou bytových jednotkách 2+1 a 3+1 má užitnou plochu 193 m2 a plochu pozemku 769 m2. Dům je vhodný pro pohodlné bydlení početnější rodiny, jako sídlo společnosti s kancelářskými prostory či jako byty k pronájmu.

V patře je druhý samostatný byt s prostorným pokojem, dvěma ložnicemi, kuchyní, koupelnou, toaletou a balkónem ve tvaru L, odkud je krásný výhled.

V přízemí domu se nachází čerstvě vymalovaný samostatný byt s prostorným obývacím pokojem, jemuž vévodí krb, dále s velkou ložnici, kuchyní s novou pracovní deskou, koupelnou, toaletou a balkónem.

 Na zahradě stojí dřevěný altán s vestavěným grilem, dále je zde jezírko a skleník. Dům se nachází vedle Klecanského háje skoro na konci ulice, v naprosto klidné lokalitě.

Prodej rodinného domu 193 m², pozemek 769 m² - Na Vinici, Klecany - 14 990 990 Kč

Rodinný dům o dvou bytových jednotkách 2+1 a 3+1 v Klecanech severně od Prahy je ideální příležitostí pro pohodlné bydlení početnější rodiny, jako sídlo společnosti s kancelářskými prostory či jako ubytovací zařízení k podnikání. Obě bytové jednotky domu jsou momentálně pronajaté na dobu určitou a tím je dům také velice zajímavou investiční příležitostí. Nemovitost se nachází v klidné vilové čtvrti obce v okrese Praha-východ, s výhledem přímo na hlavní město a v docházkové vzdálenosti od řeky Vltavy.

V přízemí domu se nachází čerstvě vymalovaný samostatný byt s prostorným obývacím pokojem, jemuž vévodí krb, dále s velkou ložnici, kuchyní s novou pracovní deskou, koupelnou, toaletou a balkónem. V přízemí domu je také prádelna a sušárna. V patře je druhý samostatný byt s prostorným pokojem, dvěma ložnicemi, kuchyní, koupelnou, toaletou a balkónem ve tvaru L, odkud je krásný výhled. V suterénu budovy se nachází skladovací prostory, technické zázemí, komory a dvojgaráž. Všechna patra jsou propojena vnitřním schodištěm. Vytápění budovy je zajištěno krbem nebo plynovým kotlem, ohřev vody bojlerem. Dům je orientován na jihovýchod, bývá prosluněný a obklopený zahradou plnou květin. Tyto prostory ocení milovníci zahradničení, ale i ti, kteří chtějí relaxovat venku v soukromí. Na zahradě stojí dřevěný altán s vestavěným grilem, dále je zde jezírko a skleník. Dům se nachází vedle Klecanského háje skoro na konci ulice, v naprosto klidné lokalitě.

Klecany jsou dobrou volbou pro ty, kteří touží po bydlení nebo podnikání ve vlastním domě, a zároveň v blízkosti Prahy. Ta je odtud dobře dostupná autem i autobusem, metro Prosek je vzdálené zhruba dvacet minut jízdy. Okolí Klecan využívají k výletům cyklisté i pěší turisté, oblíbená je přírodní rezervace Větrušická rokle, Planetární stezka údolím Vltavy či Alšova vyhlídka v Tichém údolí. Nejbližší části Prahy nabízejí návštěvu Botanické zahrady či Zoo.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST