Vila v Nečíně, Příbram

PRODEJNÍ CENA: 8 500 000,- KČ

Představuje vám zajímavou vícegenerační vilu s užitnou plochou 360 m2 a plochou pozemku 1 211 m2. Předností nemovitosti je velká zahrada, která poskytuje dostatek soukromí a lze ji využít k rekreačním či zahradnickým činnostem.

Celkově má vila 4 podlaží – 3 patra a suterén a dále také půdu s průchozí výškou. Budova je rozdělena na dvě křídla – levá a pravá část tak tvoří dva propojené objekty. 

Bydlení je vhodné pro početnou rodinu, sloužit může i jako sídlo společnosti s řadou kanceláří. V každém ze tří pater lze vybudovat byt 3+1. Nabízí se i budoucí přestavba na apartmány až o 7 jednotkách. K budově patří i přístavba s dalším apartmánem.

V každém patře se nacházejí 3 místnosti se záchodem a koupelnou. Z druhého patra se vchází na terasu a na balkón, ze kterých je výhled na vlastní zahradu a do krajiny.

Prodej vily 360 m², pozemek 1 211 m² - Nečín, okres Příbram - 8 500 000 Kč

Představuje vám vícegenerační vilu v obci Nečín nedaleko Dobříše. Bydlení je vhodné pro početnou rodinu, sloužit může i jako sídlo společnosti. V každém ze tří pater lze vybudovat byt 3+1. Nabízí se i budoucí přestavba na apartmány až o 7 jednotkách. K budově patří i přístavba s dalším samostatným apartmánem.

Celkově má vila 4 podlaží – 3 patra a suterén a dále také půdu s průchozí výškou. Budova je rozdělena na dvě křídla – levá a pravá část tak tvoří dva propojené objekty. V každém patře se nacházejí 3 místnosti se záchodem a koupelnou. Z druhého patra se vchází na terasu a na balkón, ze kterých je výhled na vlastní zahradu a do krajiny. Široké dřevěné schodiště mezi patry je prosvětlené pomocí luxferových oken ve stěně. Ve většině místností jsou původní dřevěné parkety, lino nebo keramická dlažba. Stěny podkrovní prostor jsou obloženy dřevem a lze je využít ke zřízení ateliéru, pracovny či kanceláří.

V suterénu budovy je umístěna technická místnost a skladovací prostory. Topení je zajištěno kotlem na tuhá paliva (uhlí) a k vytápění přízemí lze využít i zděný krb. Zdrojem teplé vody je elektrický bojler, voda je čerpána z vlastní studny. Odpad je svedený do septiku. Předností nemovitosti je velká zahrada, která poskytuje dostatek soukromí a lze ji využít k rekreačním či zahradnickým činnostem. Budova může budoucím majitelům sloužit jako veliký rodinný dům, nebo sídlo podnikání s řadou kanceláří.

Obec Nečín je klidné místo k bydlení, které poskytuje základní občanskou vybavenost – nachází se zde mateřská a základní škola, samoobsluha, pošta a obecní úřad s matrikou. Provoz ordinace dětského lékaře je 2x týdně, ordinace praktického lékaře pro dospělé každý den a ordinace veterináře každý den. Zároveň je z Nečína snadná dostupnost do větších středisek – Příbram a Sedlčany (do 20 kilometrů), Dobříš (11 kilometrů), Krásná nad Vltavou (16 kilometrů). Dojíždět za prací se odtud dá do hlavního města, a přitom se pořád jedná o bydlení v klidné lokalitě daleko od velkoměstského ruchu.

Okolí vybízí k výletům či vyjížďkám na kole. V nedalekém Kamýku nad Vltavou stojí zřícenina hradu Vrškamýk, odtud se můžeme vydat na oblíbenou vyhlídku, tzv. Solenickou podkovu, kterou tvoří meandr řeky Vltavy. V okolních lesích nemineme rozhledny, skály, čertovy kameny a další přírodní zajímavosti. Města Dobříš a Příbram nás pozvou na zámek nebo k vyhlídkovému letu letadlem. Milovníky adrenalinových sportů zaujme možnost tandemových seskoků na letišti u Příbrami. Příbram je historickým hornickým městem, a proto nás zavede i pod zem, hornický skanzen se nachází v části Březové Hory. V letních měsících zaujme turisty řada možností koupání, ať už v příbramském aquaparku nebo ve vodní nádrži Slapy. Okolí Slapské přehrady je tradiční vyhledávanou rekreační lokalitou, na břehu Vltavy najdeme upravené pláže, kempy i oblíbená místa k rybaření.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST