Dům s apartmány a restaurací v Desné, Jablonec nad Nisou

PRODEJNÍ CENA: 8 160 000,- KČ

Rodinný Penzion s Restaurací se skládá z bytu, apartmánu a pokoje. Užitná plocha nemovitosti je 360 m2 a plocha pozemku je 379 m2.

Byt je ve 2NP má dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň a dvě koupelny, tedy jednotku lze přestavět na dva byty.

Penzion je zrekonstruovaný a s plným vybavením. Kuchyně poskytují vestavěné spotřebiče. V podkroví se nachází palanda na spaní.

Lyžařský areál Černá Říčka je v pěší vzdálenosti. Ski bus vozí od Penzionu do vedlejších středisek Harrachov a Tanvaldský Špičák.

Apartmán ve 2NP má dvě ložnice, vlastní kuchyň a koupelnu. V přízemí je pokoj s koupelnou zvlášť.

V přízemí je tradiční horská restaurace s moderní kuchyní, skladovacími prostory, terasou a venkovní zahrádkou.

Prodej ubytovacího zařízení 360 m² - Polubenská, Desná - Desná III - 8 160 000 Kč (22 667 Kč za m²)

Představujeme vám penzion s restaurací v obci Desná nedaleko Tanvaldu, v okrese Jablonec nad Nisou. Nemovitost je obklopena překrásnou horskou přírodou, především lesnatými kopci Jizerských hor a je ideálním místem k letní i zimní turistice.

Penzion o ploše 360 m2 nabízí jeden byt, jeden apartmán a jeden samostatný pokoj se sociálním zařízením zvlášť. V přízemí budovy se nachází tradiční horská restaurace s moderní kuchyní, skladovacími prostory, terasou a venkovní zahrádkou. V přízemí je dále samostatný pokoj s koupelnou zvlášť. V patře je k dispozici bytová jednotka 3+kk a apartmán. Byt nabízí dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň a dvě koupelny, tedy jednotku lze přestavět na dva byty. Apartmán má také dvě ložnice, vlastní kuchyň a koupelnu. Jedná se o pohodlné, zrekonstruované bydlení s plným vybavením. Kuchyně poskytují vestavěné spotřebiče, jako myčku na nádobí, ledničku a troubu. V podkroví se nachází ještě další pokoj s přistýlkou.

Vedle domu vedou venkovní schody do prvního patra. Vedle tohoto schodiště je dvorek, který lze využít například k parkování vozů (dvě místa). Vepředu před domem oceníme terasu, hned vedle venkovní posezení a další 3 parkovací místa.

Bezprostředně vedle penzionu začíná kopcovitá krajina, kterou lze využít k relaxaci i aktivní dovolené. Pár metrů od domu se nachází autobusová zastávka ze směru Praha, Mladá Boleslav či Harrachov. V zimě zde staví také ski bus, který vás doveze do lyžařského areálu Černá Říčka, do Harrachova či na Tanvaldský Špičák – nejpopulárnější středisko zimních sportů v Jizerských horách. Na své si přijdou milovníci sjezdového lyžování i běžkaři – nedaleko penzionu se nachází Jizerská magistrála. Vlaková zastávka je vzdálená 300 metrů od ubytování. Město Tanvald s větším obchodním střediskem leží od Desné pouhé 3 km. Zde se také nachází populární bike park plný cyklostezek pro širokou veřejnost. Cyklisté mohou využít i řadu dalších oblíbených tras v okolí, pěší turisty jistě zaujme kulturní památka Protržená přehrada, údolí řeky Černé Desné s vodopády, funkční přehrada Souš či jedinečná ozubnicová trať v Čechách.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST