Dům ve Zlaté, Praha - východ

PRODEJNÍ CENA: NA VYŽÁDÁNÍ

Novostavba domu 5+1 s užitnou plochou 171 m2 a plochou zahrady 970 m2.

Z obývacího pokoje je výhled a přístup na zahradu.

Pokoje lze využít jako ložnice, dětské pokoje nebo kanceláře.

V přízemí nás uvítá prostorný obývací pokoj s krbem pro vytápění celého domu.

V podkroví jsou 4 pokoje s dřevěnými vestavěnými skříněmi.

Ze dvou pokojů je přístup na balkon, ze kterého je výhled na les za protilehlými domy. 

Prodej rodinného domu 171 m², pozemek 1 088 m² - Zlatá, okres Praha-východ - Info o ceně u RK

Představujeme vám prostorný rodinný dům v obci Zlatá, v okrese Praha-východ ve Středočeském kraji. Jedná se o novostavbu, jejíž kolaudace proběhla před rokem a která svým novým majitelům nabídne klidné bydlení s dobrou dopravní dostupností do hlavního města.

Dům má dispozici 5+1 s kuchyní, koupelnou a toaletou. V přízemí nás uvítá prostorný obývací pokoj s výhledem do zahrady a s krbem, pomocí kterého lze vytápět celý dům (rozvody krbu vedou do podlahového topení i radiátorů). Z obývacího pokoje je přístup na zahradu. Dále je zde moderně vybavená kuchyň do tvaru písemné U, jídelní kout a samostatná toaleta. Schodiště do patra je prosvětleno dvěma okny. V podkroví se nacházejí 4 pokoje s dřevěnými vestavěnými skříněmi a klasickými a střešními okny. Ze dvou pokojů vede přístup na balkón, odkud je výhled na lesy za protějšími domy. Místnosti mohou sloužit jako ložnice, dětské pokoje či pracovna. Ve druhém patře je ještě neobložená koupelna s vanou. Je tedy možnost mít obklady v koupelně dle vlastního výběru.

Na vnějších stěnách domu je třeba dokončit vrchní barvu fasády, a tak se budoucímu majiteli nabízí možnost výběru barvy dle vlastního přání. Stejně tak uspořádání a osázení zahrady vyjde vstříc představám majitele. Na zahradě je nyní vestavený moderní bazén s posuvnou střechou, který je vytápěn tepelným čerpadlem. Řídicí jednotka bazénu není v šachtě pod zemí, ale spolu s filtrací, pojistkami a dalšími technickými potřebami je pohodlně umístěna v samostatném betonovém domku. Bazén je v noci osvětlen různými barvami a na dlažbě vedle bazénu je stavební příprava pro venkovní sprchu. Na pozemku je pod zemí zabudována velká ocelová sběrná nádrž na dešťovou vodu, jež bude sloužit k zalévání. Dům může být vytápěn plynem, nebo krbem. Ohřev vody taktéž.

Obec Zlatá leží v okrese Praha-východ, zhruba 6 kilometrů jižně od Úval a 10 kilometrů severně od Říčan. Jedná se o klidné místo se základní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností do Prahy. V obci staví autobusové linky Pražské integrované dopravy (326, 686 aj.), autem dojedeme na metro (Černý most) zhruba za dvacet minut.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST