Penzion v Ptýrově, Mladá Boleslav

PRODEJNÍ CENA: 13 500 000,- KČ

Budova s ubytovacími služby a školícím střediskem má užitnou plochu 852 m2 a plochu pozemku 3 450 m2.

V 1NP je místnost pro pořádání školení a seminářů.

Součástí objektu je zděná přístavba se samostatným vchodem sloužící jako přednáškový sál. Tento krásně zrekonstruovaný prostor je vhodný i pro oslavy a svatební hostiny.

Usedlost je vhodná pro pobytové kurzy, školení, teambuildingy, svatební hostiny či různé oslavy.

Společenský sál pro pořádání kurzů je ve 2NP.

Ve 2NP a 3NP je celkem 14 ubytovacích pokojů vybavených vlastní koupelnou a WC. K dispozici je 5 dvoulůžkových pokojů a 9 jednolůžkových pokojů.

Prodej ubytovacího zařízení 852 m² - Ptýrov, Mladá Boleslav - 13 500 000 Kč (15 845 Kč za m²)

Nabízíme k prodeji původně zemědělskou usedlost s dlouhou historií, přebudovanou současným majitelem na školící středisko s ubytováním na pozemku 3 450 m2. První písemné zmínky se dochovaly z roku 1600, postupná rekonstrukce začala v roce 1997. Čtyři zděné budovy nabízejí celkem cca. 850 m2 zastavěné plochy. Usedlost je vhodná pro pobytové kurzy, školení, teambuildingy, svatební hostiny či jiné oslavy.

V hlavní budově se v 1.NP nachází vstupní hala, prostor se samoobslužnou kuchyní pro hosty, jídelna, školící místnost, profesionální kuchyně, koupelny s WC, skladové prostory, kopírovací centrum , prádelna a dva pokoje. Přístup do vyšších pater zajišťuje dřevěné schodiště. Druhá školící místnost, sociální zařízení a pokoje se nachází ve 2.NP. Ve 3. patře jsou pouze pokoje. K dispozici je celkem 5 dvoulůžkových pokojů a 9 jednolůžkových pokojů, všechny vybaveny vlastní koupelnou a WC. Objekt je částečně podsklepený, v suterénu jsou skladové prostory a technické zázemí. Součástí objektu je zděná přístavba se samostatným vchodem sloužící jako přednáškový sál. Tento krásně zrekonstruovaný prostor je vhodný i pro oslavy a svatební hostiny.

Dalším objektem na pozemku je nově postavená krytá hala, kde je možné rozšířit kapacitu o cca. 18 lůžek a další společný prostor. V případě potřeby je k dispozici projekt rozšíření. Na boku budovy je vybudována lezecká stěna.

Na pozemku jsou i menší budovy využívané jako skladové prostory. Zde je možné vybudovat například saunu nebo wellness. Umístění budov vytváří uzavřený komplex zajišťující soukromí. Usedlost má vlastní kopanou studnu s dostatečným zdrojem kvalitní vody a je také napojena na místní vodovod. Na pozemku je připravena přípojka na obecní kanalizaci. Objekty jsou vytápěny plynem, na pozemku jsou 2 akumulační nádrže.

Prostorný pozemek je rovinatý, travnatý a nabízí mnoho možností pro volnočasové aktivity. Usedlost se nachází v samém centru obce. Obec Ptýrov je známá chovem koní a nachází se nedaleko Mnichova Hradiště, kde je zajištěna veškerá občanská vybavenost.

Nemovitost se nachází na prahu Českého ráje, ve velmi klidné lokalitě zajišťující soukromí a s velmi dobrou dopravní dostupností (3 km od Liberce - Mladá Boleslav - dálnice Praha). Cesta do Mladé Boleslavi trvá 10 minut, cesta do Prahy 30 minut.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST