Dům s apartmány ve Vysokém nad Jizerou, Semily

PRODEJNÍ CENA: 13 000 000,- KČ

Dům má užitnou plochu 220 m2. Plocha parcely je 1 227 m2, včetně dalšího zasíťovaného stavebního pozemku o ploše 500 m2. Kapacita lůžek může být, až pro 26 osob. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Celkem 5 samostatných apartmánů, z toho 4 jsou dvoupokojové a 1 jednopokojový. 2 apartmány jsou v přízemí a 3 jsou v podkroví.

V přízemí domu je prostorná společenská místnost s jídelnou a dále také společná kuchyň.

Prostorný, nově zrekonstruovaný dům s pěti apartmány, kuchyní a jídelnou. Dům je ve výšce 700 m nad mořem. V pěší vzdálenosti jsou lyžařské areály Větrov a Šachty. V okolí jsou také běžkařské tratě, naučné stezky k pěší i cykloturistice.

Apartmány lze uspořádat do dvoulůžkových, čtyřlůžkových a šestilůžkových variant. Každý apartmán má podlahové topení.

Udržovanou zahradou obdélníkového tvaru protéká horský potůček. Zahradu je možno využívat ke sportovním aktivitám, k relaxaci nebo posezení u ohníčku.

Prodej ubytovacího zařízení 220 m² - Staroveská, Vysoké nad Jizerou - 13 000 000 Kč (59 091 Kč za m²)

Nabízíme k prodeji prostorný, nově zrekonstruovaný dům s pěti apartmány v obci Vysoké nad Jizerou, v Libereckém kraji. Dům je ve výšce 700 metrů nad mořem a je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreačnímu využívání, ale především je předurčený k následnému pronajímání s již vybudovanou klientelou.

Dům má dvě podlaží a půdní prostor. Nachází se v něm celkem 5 samostatných apartmánů (čtyři jsou dvoupokojové a jeden jednopokojový). Dva apartmány jsou v přízemí, tři jsou v podkroví a lze je uspořádat do dvoulůžkových, čtyřlůžkových a šestilůžkových variant. Kapacita lůžek může být až 26 osob. Každý apartmán má vlastní zrekonstruovanou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a příjemným podlahovým topením. Podkrovní pokoje mají na stěnách nové dřevěné palubky. Výhledy z oken jsou do zahrady nebo krajiny a bydlení tak poskytuje majitelům soukromí, klid a příjemné prostředí.

V přízemí domu je prostorná jídelna, která slouží zároveň jako společenská místnost, nebo jako odpočinková místnost s televizí a stolním fotbálkem. Pro všechny apartmány je k dispozici společná kuchyň, která je taktéž v přízemí. Využít lze elektrický sporák, ledničku a myčku. U vchodu do domu se nachází šatna, lyžárna a sušárna.

Ve společenské místnosti a v kuchyni je vinylová podlaha, v ostatních pokojích koberce. V roce 2015 prošla budova kompletní rekonstrukcí a její fasáda je tak nově zateplená. Samozřejmostí jsou plastová okna s izolačním trojsklem a dále nové podlahy, dřevěné obložení stěn, moderní vybavení pokojů, kuchyně i koupelen. Topení je zajištěno radiátory pomocí plynového kotle, nebo krbovými kamny s výměníkem. Voda se ohřívá pomocí dvou bojlerů, z nichž každý má objem 200 litrů. Plynový kotel a oba bojlery se nacházejí v technické místnosti v přízemí. Dům má také svůj sklep.

K nemovitosti náleží udržovaná zahrada obdélníkovitého tvaru, kterou protéká horský potůček. Možno využívat k relaxaci či posezení u ohníčku. V rámci plochy zahrady je geodeticky oddělený, zasíťovaný (El., plyn, voda, kanalizace) stavební pozemek o rozloze 500 m2. Bezprostředně kolem vstupu do domu je zámková dlažba, přilehlé parkoviště pro 6 aut vydlážděno zatravňovacími tvárnicemi.

Velkou výhodou je umístění domu – okolí nabízí velké množství volnočasových aktivit. Vysoké nad Jizerou je jedním z nejvýše položených českých měst a leží na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor – v oblasti vyhledávané zejména milovníky zimních sportů. Nejbližšími lyžařskými areály jsou Větrov a Šachty, které si oblíbily především rodiny s dětmi. Kromě sjezdových se v okolí pravidelně udržují i tratě běžkařské. Horská příroda nabízí řadu naučných stezek k pěší i cykloturistice. Vcentrum Vysokého nad Jizerou lze navštívit Vlastivědné muzeum. Okolní příroda poskytuje dostatečný klid k relaxaci, zároveň však láká návštěvníky na zříceniny, rozhledny, historické památky a nezapomenutelné sportovní zážitky.

 • Celková cena: 13 000 000 Kč za nemovitost
 • Stavba: Cihlová
 • Stav objektu: Velmi dobrý
 • Umístění objektu: Klidná část obce
 • Typ domu: Patrový
 • Podlaží: 2
 • Užitná plocha: 220 m2
 • Plocha pozemku: 1377 m2
 • Sklep: Ano
 • Parkováni: 6
 • Voda: Dálkový vodovod
 • Topení: Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva
 • Plyn: Plynovod
 • Odpad: Veřejná kanalizace
 • Telekomunikace: Internet
 • Elektřina: 230V
 • Doprava: Silnice, Autobus
 • Energetická náročnost budovy: Třída B - Velmi úsporná

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST