Vila ve Vysokém Újezdě, Beroun

PRODEJNÍ CENA: NA VYŽÁDÁNÍ

Luxusní Vila 5 + kk v těsné blízkosti golfového resortu Albatross má užitnou plochu 320 m2 a je nově postavena na pozemku o rozloze 817 m2.

1 ložnice je v přízemí a další 3 ložnice jsou v patře. 

V přízemí je velký obývací prostor a moderní italská kuchyní. Místnost navazuje na prostornou zahradu francouzskými okny.

V prvním patře je velká terasa s hliníkovou pergolou o rozloze 100 m2. Terasa s krásným výhledem je vhodná na opalování nebo na odpočinek.

Prodej vily 320 m², pozemek 817 m² - Vysoký Újezd, Beroun - Info o ceně u RK

Tato nedávno dokončená rodinná vila kombinuje futuristický design a pohodlí s důrazem na detail a prostornost. Každý čtvereční metr tohoto dvoupodlažního domu byl dokončen na nejvyšší úrovni, aby byla zajištěna vaše spokojenost.

Developer se rozhodl dokončit nemovitost a prodat ji ve stavu připraveném k nastěhování, což z něj činí ideální nemovitost pro zaneprázdněného manažera, který očekává dokonalost. Luxus byl začleněn do celého! Některé luxusy, jako je konstrukce s ocelovým rámem, dvojitý sádrokarton s vibrační membránou pro zvukovou izolaci a podlahové vytápění, nelze vidět, ale jsou vnímány v kvalitě vašeho každodenního života. Další luxus je k vidění naplno! Spotřebiče byly vybrány pro svou kvalitu a design, podlahy z kanadského dubového dřeva naplňují místnosti teplem a výrazné, ale neutrální tóny použité v celém textu vám poskytnou prostor pro přidání vašeho osobitého stylu do vily. A měli bychom zmínit 2.8m vysoké stropy a velká okna s obrazovým rámem, díky nimž je tento dům tak vzdušný, světlý a sluncem zalitý!

Vila o rozloze 320 m2 je postavena na pozemku o rozloze 817 m2. V přízemí je velký obývací a zábavní prostor s nejmodernější italskou kuchyní s otevřeným půdorysem, která přechází do prostorné zahrady francouzskými dveřmi v plné výšce. V přízemí je také zastrčená ložnice pro hosty (nebo domácí kancelář), koupelna, samostatná toaleta, kotelna a garáž. V prvním patře se rodina může uchýlit do soukromí. Hlavní ložnice je oázou s vlastní koupelnou a šatnou a šatnou. Další dvě ložnice a plně vybavená koupelna doplňují rodinné ubytování. Také v prvním patře je velkorysá sluneční terasa o rozloze 70 m2 s hliníkovou pergolou - ideální pro opalování, relaxaci nebo večerní koktejl při užívání rozsáhlých výhledů.

Závěrem můžeme zmínit exkluzivní polohu této nemovitosti ve Vysokém Újezdě v blízkosti golfového resortu Albatross. Tato nemovitost je ideální investicí pro náročného kupujícího.

Fotografie jsou skutečné nemovitosti. Brožura s informacemi o povrchových úpravách a vlastnostech domova je k dispozici na vyžádání.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST