Byt 2 + kk - 78.1 m2 - Praha 4, Nusle

PRODEJNÍ CENA: 9 090 000,- KČ

Moderní bytová jednotka má dispozici 2+kk a podlahovou plochu 49,8 m². 

Byt se nachází ve 2. podlaží.

K bytu náleží střešní terasa 12.6 m2, garážové stání 13 m2 a sklep 2.7 m2.

Další prostor skýtá pochozí střecha jako vyhlídková terasa a místo k odpočinku.

Prodej bytu 2 + kk - 78.1 m² - Praha 4, Nusle - 9 090 000 Kč

Moderní bytová jednotka má dispozici 2+kk a podlahovou plochu 49,8 m². Nachází se v 2. podlaží. K bytu náleží střešní terasa 12.6 m2, garážové stání 13 m2 a sklep 2.7 m2.

Celková plocha bytu je 52,5 m². Další prostor skýtá pochozí střecha jako vyhlídková terasa a místo k odpočinku. Byty ve standardu Fit Out jsou dokončeny do finálních povrchů včetně sanity. Nerušivé pojetí dává vyniknout čistotě stylu. Střídmý vzhled provází fenomenální funkčnost a účelnost. Velikost domu skýtá dostatek soukromí, ale i příležitosti budovat sousedské vztahy. Moderní bytový dům je citlivě zakomponován do blokové zástavby oblíbené čtvrti Nuslí.

Lokalita Maroldovy ulice je zdrojem slastného klidu, zatímco okolní město dynamicky tepe životem. Centrum máte na dosah. Kdykoliv se můžete nechat ohromit noblesou historických paláců, stejně jako krásou přírody v parcích Grébovka nebo Folimanka. Nedaleké Vršovice lákají k zábavě, kultuře i sportu, ke vzdělávání, gastronomickým požitkům nebo návštěvě stylových obchodů. V okolí rezidence vyřídíte nákupy i úřední záležitosti. Máte k dispozici vše potřebné, protože každá minuta se počítá.

Jedná se o příjemnou pražskou lokalitu s osobitou atmosférou, kde velkoměstský šarm pikantně obohacují stylové kavárny, trendy obchody a nové způsoby zábavy. Bydlení nabízí perfektní zázemí pro všechny, kteří si chtějí zážitky z metropole dopřávat každý den. Svým jménem se hlásí k odkazu malíře, ilustrátora a grafika Luďka Marolda, který ve svém díle věrně zachycuje právě zážitky a momentky ze života společnosti. 

Snadno čitelný tvar domu koresponduje s estetikou bílé fasády, kterou podtrhují velkoformátová okna. Nerušivé pojetí dává vyniknout čistotě stylu. Minimalistická forma vyzdvihuje praktické detaily. Střídmý vzhled provází fenomenální funkčnost a účelnost.

Bonusem je velikost domu, která skýtá dostatek soukromí, ale i příležitosti budovat sousedské vztahy. Do domu se vedle 38 jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk vešly i 4 obchodní jednotky a 23 garážových stání.

Nadčasová novostavba představuje nepopsaný list, do kterého můžete promítnout své představy o skvělém domově. Jednotky ve standardu Fit Out jsou dokončeny do finálních povrchů včetně sanity. Individuální preference a osobitý styl lze vtisknout do nábytku a vybavení bytu, ještě předtím do výběru z několika dokončovacích standardů. 

Komfort obyvatelů rezidence ideálně završuje pochozí střecha. Poslouží jako příjemná vyhlídková terasa, kde se v létě můžete osvěžit sklenkou prosecca, nebo dobít energii šálkem kávy. Dá se tady posedět s přáteli, ale také meditovat nebo nastartovat den ranní jógou. Ke koupi nabízíme také 8 soukromých teras.

Klidná lokalita Maroldovy ulice je zdrojem slastného klidu, zatímco okolní město dynamicky tepe životem. Centrum máte na dosah. Kdykoliv se můžete nechat ohromit noblesou historických paláců, stejně jako krásou přírody v nedalekých parcích Grébovka nebo Folimanka.

Vršovice, které máte takřka za rohem, lákají k zábavě, kultuře i sportu, ke vzdělávání, gastronomickým požitkům i nakupování. Lokalita v posledních letech ožívá mnoha příjemnými místy, vedle stylových kaváren, bister a barů tady voní i pekárny, farmářské prodejny nebo bezobalové obchody. V okolí rezidence vyřídíte nákupy i úřední záležitosti. Máte k dispozici vše potřebné, protože každá minuta se počítá. Tramvajová zastávka Horky je vzdálená 5 minut chůze, Nádraží Vršovice 10 minut.
Do 10 minut chůzí od rezidence se nachází park Jezerka, který i se studánkou patří k nejpamátnějším, doslova mýtickým místům Prahy 4. V době 1. republiky tu ve staré usedlosti byla zřízena oblíbená zahradní restaurace s tanečním sálem. Dnes se uprostřed parku nachází oblíbené Divadlo Na Jezerce.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST