Prodej bytu 3 + kk - 118.3 m2 - Praha 7, Letná - 21 053 000 Kč

PRODEJNÍ CENA: 21 053 000,- KČ

Svěží bytová jednotka ve standardu white wall o podlahové ploše 109.3 m² má dispozici 3+kk, navíc balkon 5.6 m². Nachází se v 6. podlaží šestipodlažního secesního domu a láká také na božské výhledy.

Celková plocha bytu je 118.3 m². Další prostor nabízí sklepní koje o velikosti 3.4 m² a společný dvorek s kolárnou. Rekonstrukcí vyladěné bydlení v příjemně klidné ulici Na Výšinách je dokonale vyvážené jako secese, která mu dala atraktivní podobu. 

Prodej bytu 3 + kk - 118.3 m² - Praha 7, Letná - 21 053 000 Kč

Svěží bytová jednotka ve standardu white wall o podlahové ploše 109.3 m² má dispozici 3+kk, navíc balkon 5.6 m². Nachází se v 6. podlaží šestipodlažního secesního domu a láká také na božské výhledy.

Celková plocha bytu je 118.3 m². Další prostor nabízí sklepní koje o velikosti 3.4 m² a společný dvorek s kolárnou. Rekonstrukcí vyladěné bydlení v příjemně klidné ulici Na Výšinách je dokonale vyvážené jako secese, která mu dala atraktivní podobu. Spojení krásy a citu, stejně jako ryze praktická rovina s vysokým stupněm pohodlí osloví jednotlivce i páry.

V ulici Na Výšinách uvidíte dál než jiní, také díky efektním balkónům. Šestipodlažní činžovní dům stavitele Josefa Rychtery je získal prostřednictvím důmyslné rekonstrukce. Moderní standardy a technologie se po citlivých úpravách elegantně snoubí s historickými prvky. Odkazují na počátek století, kdy dům vznikl (pravděpodobně v roce 1912). Nabývají podoby řemeslného kování na oknech nebo kazetových vstupních dveří. Představují zajímavý doplněk fasády, která si po renovaci secesně pohrává s tóny oblačného nebe.

Největší nezastavěná plocha v centru Prahy. To je Letná, kterou ohraničuje Královská obora Stromovka, úchvatný pražský park s širokými možnostmi vyžití o rozloze přes 85 hektarů. Z velké části je Letná tvořená Letenskou plání, sportovně-relaxačním areálem, ve kterém narazíte i na Národní technické muzeum nebo Národní zemědělské muzeum. K návštěvě tady láká také Hanavský pavilon s vyhlídkovou terasou a restaurací, stejně jako restaurace Letenský zámeček nebo legendární Metronom, jedna z pražských dominant.

Letenská pláň představuje největší pražské shromaždiště. Místem konání mnoha velkolepých akcí je i nedaleký fotbalový stadion Sparty. Leží jen 200 m (2 min. chůze) od domu v ulici Na Výšinách. Pohodlně se dá dojít za sportem, kulturou, zábavou, výbornou kávou a dobrým jídlem, stejně jako nákupy či vzděláním.
Stromovka je od domu vzdálená asi 800 m (10 min. chůze), Sportovní hala Královka 400 m (4 min. chůze), Výstaviště 1,4 km (17 min. chůze), základní škola Korunovační 100 m (1 min. chůze). Jen 270 m daleko (4 min. chůze) leží zastávka tramvaje Korunovační, zastávka Sparta pak 450 m (6 min. chůze). Za 7 min. tramvají se dá dostat na Metro B Hradčanská, za 10 min. na metro C Vltavská. 6 min. autem vás dělí od Nádraží Holešovice. V ulici Na Výšinách máte vše na dosah. A nejenom to. Všude lehce dohlédnete.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST