Vila v Masečíně, Štěchovice, Praha - západ

PRODEJNÍ CENA: NA VYŽÁDÁNÍ

Prostorná prvorepubliková vila s nádechem historie má užitnou plochu 379 m2. Obyvatelé domu si také budou moci užívat volný čas v naprostém tichu a soukromí vlastního pozemku (2 691 m2) – k nemovitosti náleží velká zahrada, která má 956 m2, a les o rozměru 1 735 m2.

V druhém patře je pět pokojů a dvě koupelny. Ze všech pokojů jsou okna s výhledem do přírody. Vila poskytuje pohodlné bydlení pro velkou rodinu, nebo více generací.

Zachovalá vila z období první republiky Vám bude sloužit, jako krásný domov. Ve čtyřech podlažích domu, které sestávají ze suterénu, dvou nadzemních podlaží a podkroví, je celkem deset prostorných a světlých pokojů, kuchyň a dvě koupelny. V přízemi vily jsou tři místnosti a kuchyň.

V podkroví jsou další dva pokoje. Vzhledem k rozměrům a nádherné lokalitě uprostřed přírody a poblíž mnoha turistických atrakcí, může nemovitost také posloužit jako dovolenkové sídlo pro rekreaci, nebo ubytování k pronájmu.

Prodej vily 379 m², pozemek 2 691 m² - Štěchovice - Masečín, okres Praha-západ - Info o ceně u RK

Vila se nachází v Masečíně, součásti obce Štěchovice v okrese Praha Západ nedaleko soutoku Vltavy s řekou Sázavou. K domu náleží pozemek, který má 2 691 metrů čtverečních a větší část z něj tvoří les. V okolí domu je všude zeleň. Prostorná prvorepubliková vila s nádechem historie má užitnou plochu 379 metrů čtverečních, poskytuje pohodlné bydlení pro velkou rodinu, nebo více generací. Vzhledem k rozměrům a nádherné lokalitě uprostřed přírody a poblíž mnoha turistických atrakcí, může také posloužit jako dovolenkové sídlo pro rekreaci, nebo ubytování k pronájmu. Prostory mohou sloužit také jako sídlo firmy, nebo pro kancelářské činnosti.

Zachovalá vila z období první republiky Vám bude sloužit, jako krásný domov. Ve čtyřech podlažích domu, které sestávají ze suterénu, dvou nadzemních podlaží a podkroví, je celkem deset prostorných a světlých pokojů, kuchyň a dvě koupelny. V přízemi vily jsou tři místnosti a kuchyň. V druhém patře je pět pokojů a dvě koupelny. V podkroví jsou další dva pokoje. Ze všech pokojů jsou okna s výhledem do přírody. Zčásti podsklepený suterén, který je přístupný z přízemi i ze zahrady, nabízí dost místa pro dílnu, technické zázemí, místnost na údržbu domu a zahrady. Vila je po částečné rekonstrukci a interiér je bez finálních úprav, takže si noví majitelé budou moci zařídit podlahy, koupelny či kuchyň podle vlastních představ.

Obyvatelé domu si také budou moci užívat volný čas v naprostém tichu a soukromí vlastního pozemku – k nemovitosti náleží velká zahrada, která má 956 metrů čtverečních, a les o rozměru 1735 metrů čtverečních.

Masečín se nachází poblíž Vltavy, konkrétně u Štěchovické nádrže a nedaleko Slapské přehrady, které jsou vhodné také na koupání. Kolem řeky a vodních ploch se nachází mnoho přírodních památek, mezi nimi například Vyhlídka Máj, několikery vodopády, kopce, ale i malebná městečka. Přestože se jedná o oblast obklopenou přírodou, je zde vše k běžnému životu. V obci Masečín se nachází menší obchod s potravinami, hostinec nebo například knihovna, v docházkové vzdálenosti od vily je také autobusová zastávka, z níž lze za pár minut dojet do okolních obcí. Například ve Štěchovicích, které jsou vzdálené jen tři kilometry, v nedalekém Mníšku pod Brdy nebo v Davli se pak nachází větší obchody, základní i mateřské školy a další instituce. Cesta do centra Prahy navíc netrvá více než 40 minut autem a z masečínské zastávky jste za třičtvrtě hodiny v hlavním městě i hromadnou dopravou.

Polohu vily je také velmi vhodná pro volnočasové aktivity. Masečín se nachází hned vedle Vltavské cyklotrasy, po které se lze podél řeky vydat na sever až do Prahy. V okolí se nachází také mnoho turistických tras pro pěší túry, mezi nimi například známá Posázavská stezka nebo několik naučných tras. Dvě nedaleké přehrady nabízí široké možnosti vodního vyžití. V zimě je zde možné trávit čas sporty na sněhu.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST