Byt 3 + kk - 125 m2 - Praha 2, Vinohrady

PRODEJNÍ CENA: 12 959 000,- KČ

Byt o dispozici 3+kk a podlahové ploše 73 m² v přízemí domu s orientací na jihovýchod a jihozápad.

Celková výměra bytu 125 m² se skládá z terasy 25,6 m² a balkonu 7,7 m², zároveň k bytu náleží i sklep 4,6 m².

Prodej bytu 3 + kk - 125 m² - Praha 2, Vinohrady - 12 959 000 Kč

Ojedinělá novostavba na Vinohradech!

Byt o dispozici 3+kk a podlahové ploše 73 m² v přízemí domu s orientací na jihovýchod a jihozápad.

Celková výměra bytu 125 m² se skládá z terasy 25,6 m² a balkonu 7,7 m², zároveň k bytu náleží i sklep 4,6 m².

V ceně bytu je započteno i garážové stání o výměře 14,1 m² v suterénu domu.

Ulice Perucká, ve které se projekt nachází, lemuje známý park Havlíčkovy Sady, znám také jako Grébovka.

Park poskytuje skvělé místo pro sportovní vyžití, relaxaci nebo jen prosté trávení volného času v přírodě.

Výborné dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka v docházkové vzdálenosti 3 minuty s napojením na linky metra A a C.

Další skvělou dopravní tepnou je nedaleká vlaková zastávka, na tu se dostanete do 5 minut pěšky.

Půvab romantických vinic si lokalita pražských Vinohrad zachovává i jako prestižní čtvrť moderního velkoměsta. Vila dům je zasazený do úrodného svahu prosyceného zelení, skýtá příjemné bydlení se všemi vymoženostmi metropole.

Funkční technologie se pro pohodlí a komfort obyvatel snoubí s přírodními materiály. Čisté linie a barvy vkusně oživují motivy zeleně. Architektonické řešení respektuje tradiční hodnoty bydlení. Důmyslně využívá okolní křivky, prostřednictvím balkonů, teras a neskromných oken zrcadlí energii zdejší krajiny. Moderní novostavba s osobitým stylem představuje místo, kde se plní přání dětí i dospělých.

Vila dům vyrostl v Perucké ulici, která lemuje západní část Perucké stráně. V minulosti vinice a sady, dnes jde o oblíbený městský park, zdobený řadou pozoruhodných dřevin. Malebné stezky vedou do navazujícího parku Grébovka s luxusním výhledem na pražské panorama. Součástí areálu je také venkovní posilovna nebo hřiště na petanque.
Přírodní krásy v okolí vily provází nezměrné příležitosti pro aktivní život, zábavu, sport, wellness, kulturu, ale i skvostná architektura. Ne náhodou jsou Vinohrady jednou z nejžádanějších a nejprestižnějších pražských čtvrtí. Lokalitu charakterizuje také vynikající občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. V těsné blízkosti domu sídlí několik základních a mateřských škol, pošta a poliklinika. V docházkové vzdálenosti jsou situovány i četné restaurace a obchody. Dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST