Vila na Točné, Praha 4

PRODEJNÍ CENA: NA VYŽÁDÁNÍ

Rodinná Vila 5+1 o užitné ploše 350 m2 a plochou zahrady 476 m2, se nachází ve vyhledávané lokalitě Prahy 4, s dobrým dopravním spojením, množstvím tradičních kaváren, umělou pláži a stezkami podél řeky Vltavy.

Vedle obývacího pokoje je plně vybavená kuchyň.

V každém patře je prostorná koupelna.

Tato krásná vila se může pochlubit velkou vstupní halou, která vás zavede do dalších místností včetně velkého obývacího pokoje o rozloze 68 m2. Obývací pokoj má krb a přístup na nádhernou terasu a zralou zahradu.

V každém patře jsou dvě velké ložnice s výhledem do zahrady.

Vila má krásnou a udržovanou zahradou s altánem a dvojgaráží.

Prodej vily 350 m², pozemek 730 m² - Točná, Praha 4 - Info o ceně u RK

Tato úžasná rodinná vila 5+1 se nachází ve vyhledávané lokalitě Prahy 4, s fantastickým dopravním spojením a místní oblastí, která zahrnuje množství tradičních kaváren, umělou pláž a nábřežní stezky podél řeky Vltavy.

Tato krásná vila se může pochlubit prostornou vstupní halou, která vás zavede do různých dalších místností včetně velkého obývacího pokoje o rozloze 68 m2. Obývací pokoj má krb a přístup na nádhernou terasu a udržovanou zahradu o rozloze 476 m2.

Vedoucí z hlavního sálu najdete plně vybavenou kuchyň, se sporákem, troubou, lednici, mrazákem a myčkou na nádobí – a zároveň můžete využít spíž s úložným prostorem pro vše, co potřebujete při vaření!

Dále v přízemí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, dvě ložnice a technická místnost.

V patře najdete dvě prostorné ložnice, koupelnu, prádelnu, komoru a hlavní ložnici se vstupem na terasu.

Tato vila, která se může pochlubit velkou a krásně udržovanou zahradou s altánem a dvojgaráží, poskytne dostatek prostoru.

V bezprostředním okolí najdete převážně rodinné rezidenční nemovitosti se skvělou dostupností k dopravním spojením a občanské vybavenosti, jako je Pražský okruh do 10 minut, Letiště Václava Havla Praha do 25 minut a nákupní a zábavní centrum Chodov za pouhých 15 minut.

K dispozici je také skvělý výběr vzdělávacích zařízení v místě, od předškolních až po střední školy. Spousta lékařů, lékáren, supermarketů, restaurací, hřišť mezi mnoha dalšími užitečnými a příjemnými místy.

Pro volnočasové aktivity je zde také mnoho místních možností od venkovní posilovny, běžecké dráhy a geoparku až po klidné procházky po Břežaneckém Údolí, Točenské Rokli nebo dokonce ponořit se do historie a jít na zámek v Dolních Břežanech.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST