Vila v Úhonicích, Praha - západ

PRODEJNÍ CENA: 35 000 000,- KČ

Tato čtyřpodlažní vila (7+1) se nachází na okraji Úhonic, klidné obci ležící zhruba 20 km západně od Prahy. Užitá plocha domu je 500 m2 a plocha pozemku je 2 978 m2.

Přízemí dominuje velký obývací pokoj s krbem, kuchyň s funkčním vybavením, jídelní kout a vstupy na terasu a do zahrady. 

Ve druhém patře najdeme dvě ložnice, prostornou pracovnu, galerii, šatnu a koupelnu se sprchovým koutem, bidetem a toaletou.

Luxusní vila nabízí pohodlné bydlení pro početnou rodinu, se soukromím vlastního pozemku a zároveň snadnou dopravní dostupností do centra Prahy. 

V prvním patře vily jsou tři ložnice, dvě koupelny (včetně vany a toalety) a praktické vestavěné skříně.

Suterén budovy je vybaven jako relaxačně-sportovní zóna s posilovnou, saunou, sprchou a toaletou. K dispozici je také kotelna, skladovací prostory a vstup do garáže. Samostatná šatna, toaleta pro hosty a krytý bazén s příslušenstvím a vstupem na terasu jsou zde prakticky využitelné. Plocha krytého bazénu je 90 m2.

Prodej vily 500 m², pozemek 2 978 m² - Úhonice, Praha - západ - 35 000 000 Kč

Tato luxusní čtyřpodlažní 5 lůžková vila se nachází na okraji Úhonic, klidné obce ležící přibližně 20 km západně od Prahy. Nabízí komfortní bydlení pro početnou rodinu, se soukromím vlastního pozemku a zároveň dopravou do centra Prahy. Užitná plocha domu je 500 m2 z celkové plochy pozemku 2 978 m2. Strukturovaná zahrada poskytuje dostatek osobního prostoru pro relaxaci a možnost zahradničení. Plocha krytého bazénu je 90 m2.

Suterén budovy je vybaven jako relaxačně-sportovní zóna s posilovnou, saunou, sprchou a toaletou. K dispozici je také kotelna, skladovací prostory a vstup do garáže. Přízemí dominuje velký obývací pokoj s krbem, kuchyň s funkčním vybavením, jídelní kout a vstupy na terasu a do zahrady. Samostatná šatna, toaleta pro hosty a krytý bazén s příslušenstvím a vstupem na terasu jsou zde prakticky využitelné. V prvním patře vily jsou tři ložnice, dvě koupelny (včetně vany a toalety) a praktické vestavěné skříně. Ve druhém patře najdeme dvě ložnice, prostornou pracovnu, galerii, šatnu a koupelnu se sprchovým koutem, bidetem a toaletou.

Nízkoenergetický, dobře osvětlený dům zaručuje velmi pohodlné bydlení. Je také vhodný pro vícegenerační bydlení nebo pro zřízení vlastní domácí kanceláře. Samozřejmostí je garáž pro dvě auta a možnost dalšího parkování na pozemku. Kromě sauny a bazénu můžete využít vířivku a masážní sprchu. Podlahy domu jsou dřevěné a dlážděné, okna mají sítě proti hmyzu, TV a satelitní připojení, alarm a markýzu na terase jsou také k dispozici. Dostatek úložného prostoru zaručuje řada vestavěných skříní a šaten. Milovníci přírody ocení rozlehlou zahradu, kde jsou četná stinná zákoutí, dřevěný altán a gril, dvě jezírka, krásné balvany, ovocné sady a skleník.

Významné úspory energie jsou umožněny vytápěním domu a vodou v bazénu kombinací tepelného čerpadla Stiebel Eltron a elektrického kotle. Kromě toho má dům přívod plynu, takže je také možné zřídit plynový kotel.

Obec Úhonice, ležící zhruba mezi Hostivicemi a Rudnou, patří k lokalitám s výbornou dopravní dostupností do Prahy a na D5. Vzdálenost na metro je cca 10 minut, na letiště 15 minut, je možné využít přímé napojení na silnici R6 (Praha – Karlovy Vary) a Pražský okruh. Dobrá dostupnost do mezinárodních škol. V obci se nachází mateřská a základní škola, anglická Montessori školka, dětské hřiště, pošta, restaurace, potraviny a další menší služby. Okolí vybízí k četným cyklistickým výletům a volnočasovým aktivitám s dětmi (zámek skanzenem v nedalekém Červeném Újezdě, naučná stezka Hostivické rybníky, hornická expozice v Chrustenicích, botanická zahrada v Jenči a další). V krátké dojezdové vzdálenosti je také možnost nákupu v nákupním centru. Pro milovníky golfu jsou v blízkosti golfové resorty Albatros a Beroun.

NEZÁVAZNĚ POPTAT NEMOVITOST